Darek Wardziak, który przedstawia się jako Darek Stolarz, zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w programach telewizyjnych o tematyce remontowej. Widzowie mieli okazję zobaczyć go u boku Doroty Szelągowskiej, między innymi w Dorota was urządzi oraz Domowe rewolucje. Co wiemy na temat życia prywatnego i zawodowego mężczyzny? Jeśli ciekawią Was te informacje, przeczytajcie poniższy artykuł!

Kim jest Darek Stolarz?

Stolarz z ponad 20-letnim doświadczeniem, starający się uciekać od szablonów i wdrażać własne pomysły, aby w niepowtarzalny sposób zmieniać wnętrza swoich klientów. W pracy największą przyjemność oprócz materializowania pomysłów sprawia mu różnorodność zadań i kontakt z ludźmi, dla których wykonuje swoje projekty. Chęć do tworzenia oryginalnych mebli odziedziczył po dziadku, który również zajmował się stolarstwem. Obecnie Darek prowadzi własną stolarnię, w której przygotowuje meble na zamówienie klientów — taką informację mozemy znaleźć na stronie telewizji HGTV, z którą mężczyzna współpracuje od 2017 roku jako prowadzący programu autorskiego Darek solo.

W jakich programach można było zobaczyć Darka Stolarza? Niewątpliwie największą rozpoznawalność przyniosły mu Dorota was urządzi, Domowe rewolucje oraz Metamorfozy Doroty Szelągowskiej. Aktualnie jest również członkiem ekipy Totalne remonty Szelągowskiej.

Niestety nie wiele wiadomo na temat życia prywatnego sympatycznego stolarza. Wiemy jedynie, że jest żonaty. W jednym z odcinków jego programu wystąpiła jego żona Kasia. Darek Stolarz jest aktywny w mediach społecznościowych. Jego konto na Instagramie @darek_stolarz_ aktualnie obserwuje ponad 101 tysięcy użytkowników tego serwisu.