Tak naprawdę wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek Klaudii Szafrańskiej. Pomimo, że dopiero zaczyna karierę na poważnie, to już teraz może się pochwalić szeroką grupą fanów. Powiedzmy sobie o jej dokonaniach nieco więcej. Naprawdę Klaudia Szafrańska to wyjątkowo utalentowana i ciekawa osoba.

Muzyka to jej jedyna pasja

Pomimo swojego młodego wieku Klaudia Szafrańska robi sporą karierę. Co ciekawe, jest to piosenkarka młodego pokolenia, która w odróżnieniu od swoich koleżanek i kolegów z branży ceni prywatność i ogranicza informacje o życiu prywatnym do absolutnego minimum.

Tak naprawdę muzyka była zawsze jej prawdziwą pasją. Pierwszy raz zrobiło się o tej dziewczynie głośno, kiedy oczarowała jurorów w drugiej edycji programu „X Factor”. Jej mentorką była sama Tatiana Okupnik. Dziewczynie udało się dojść naprawdę daleko. Co ciekawe widzowie nawet wróżyli jej wygraną. Co prawda zwyciężyć się nie udało, ale program stał się trampoliną do kariery.

Poza programem spory rozgłos przyniósł jej występ w teledysku znanego rapera Quebonofide. Oczywiście nie tylko zaszczyciła nas swoją obecnością w tym teledysku, ale także nagrała swoją zwrotkę w piosence „Candy”.

Dorobek artystyczny

Klaudia Szafrańska w roku 2012 założyła zespół Xxanaxx razem z Michałem Wasilewskim. Mało kto wie, ale udało im się już wydać wspólnie cztery albumy studyjne. Jednak Klaudia Szafrańska pojawia się regularnie także w utworach innych popularnych muzyków. Kogo mamy na myśli? Na pewno Marikę, Sariusa, PlanBe czy też Kaliego.