Na pewno większości z nas jest znana dziewczyna jaką jest Tola Szlagowska. Rozpoczęła karierę jeszcze jako dziecko. Wszyscy kojarzymy jej zespół – Blog 27. Musimy przyznać, że dziewczyny wręcz z impetem wdarły się do świata muzycznego. Nie ma osoby, która w tamtych latach nie kojarzyłaby ich piosenek czy też oryginalnego wizerunku. Co teraz robi Tola Szlagowska?

Powrót po latach

Musimy zaznaczyć, że Tola Szlagowska karierę rozpoczynała jeszcze jako dziewczynka. Jednak dziewczynki z tamtych lat już niczym nie przypomina. Teraz jest to już kobieta. Pewnie niewiele byśmy wiedzieli co u niej słychać, gdyby nie jej nowa płyta. Robi na nas ogromne wrażenie. Kobieta nie tylko przeszła zewnętrzną metamorfozę, ale jej muzyka jest także całkiem inna. Brzmienie jest fantastyczne.

Cieszymy się, że Tola Szlagowska wróciła i znów możemy rozkoszować się jej muzyką.

Media społecznościowe

Obecnie także wiele o artystach dowiadujemy się z mediów społecznościowych. Warto obserwować Tolę Szlagowską zarówno na jej Instagramie, jak i także Facebooku. Wrzuca dużo zdjęć i nagrań związanych z jej twórczością. Dowiemy się nieco ciekawych rzeczy z jej życia prywatnego. Co jak co, ale lubimy zagłębiać się w życie sławnych osób, których piosenek słuchamy. Jesteśmy wówczas z nimi bardziej zżyci i po prostu ciekawi nas to jak wygląda takie życie sławnej osoby, która nie chodzi do pracy na etat, a koncertuje, nagrywa płyta i rozdaje autografy. Musimy przyznać, że jest to ciekawe. Każdy z nas miał kiedyś marzenie, aby stać się sławną osobą.