Program „Projekt Lady” nie tylko pozwolił nam poznać masę wartościowych dziewczyn, które na naszych oczach przechodzą metamorfozy, ale także mentorki, które zasiadają w jury. Jedną z nich jest Irena Kamińska Radomska. Powiedzmy sobie o tej fantastycznej kobiecie nieco więcej.

Prawdziwy ekspert

Irena Kamińska Radomska to prawdziwy ekspert jeśli chodzi o dziedzinę jaką jest etykieta biznesu. Jest także specjalistką do spraw wystąpień publicznych oraz do tego protokołu dyplomatycznego. Kobieta jest także znana jako prekursorka wprowadzania współczesnej etykiety na polski biznesowy rynek. Kobieta nam pokazuje, że wciąż wielu z nas w dziedzinie tej ma spore braki.

Spore braki mają także dziewczyny, które w programie „Projekt Lady” pod okiem Ireny Kamińskiej Radomskiej wiele się uczą oraz przechodzą sporą metamorfozę. Ten właśnie program sprawił, że Irena Kamińska Radomska stała się bardzo popularna i rozpoznawalna. Dodajmy także, że kobieta z wykształcenia jest doktorem nauk ekonomicznych.

Zajrzyjmy na jej Instagrama

Co ciekawe Irena Kamińska Radomska ma swój profil na Instagramie. Jak ją znajdziemy? Warto użyć jej nicku – irenakaminskaradomska. Z jej Instagrama możemy naprawdę sporo się nauczyć. Bowiem mentorka do sieci wrzuca sporo zdjęć nie tylko z planów zdjęciowych czy też dzieli się różnego rodzaju poradami. Co ciekawe Irena Kamińska Radomska chętnie na swoim profilu dzieli się także swoim życiem prywatnym. Na pewno zajrzymy na jej Instagrama i to niejednokrotnie. Jest to ciekawa postać.