Stołek oraz drabinka są w zasadzie niezastąpione, gdy musimy ściągnąć coś z najwyższej półki, zetrzeć kurz z szafy czy też powiesić firanki. Przydają się także podczas tapetowania czy też malowania.

Świetne propozycja

W sklepach Ikea znajdziemy klasyczne taborety czy też taborety ze schodkiem. Na stołki ze schodkami łatwej jest wejść, niż na ten zwykły. Jeśli nam brakuje miejsca, to możemy postawić na składany taboret. Funkcję podobną pełnią także drabinki o dosyć różnej wysokości. Chodzi o takie niższe dwustopniowe, jak i także wyższe trzystopniowe.

Genialna jest także Ikea drabinka. Co jak co, ale drabinka do kuchni przyda się naprawdę bardzo. Szczególnie gdy nasze pomieszczenie jest naprawdę bardzo wysokie, a my mamy w dodatku meble, które sięgają do sufitu. Mając drabinkę dwustopniową czy też trzystopniową drabinkę, to możemy wykorzystać w pełni cała powierzchnię szafek kuchennych. Zatem ruszajmy do Ikei i kupmy dla siebie drabinkę o wysokości, która nam będzie idealnie pasowała. Na pewno na taką natrafimy.Zobacz więcej na temat ikea drabinka na portalu dom-i-wnetrze.pl.