HM Mama to popularna linia odzieżowa dla Pań, które spodziewają się dziecka. Szeroki wybór ubrań na każdą okazję oraz bielizny ciążowej sprawia, że każda Przyszła Mama może nosić ubrania zarazem eleganckie i wygodne.
Każde z ubrań z linii HM Mama zostało stworzone z myślą o komforcie Przyszłych Mam. Dodatkowe pasy elastyczne zasłaniające rosnący brzuszek w spódnicach i spodniach, poszerzane talie w marynarkach i luźne na dole swetry i koszulki – każda Mama znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy na codzień woli ołówkowe spódnice czy legginsy.
Bogata linia bielizny ciążowej zapewnia komfort w każdą pogodę. Figi i biustonosze stworzone z delikatnej bawełny zapewniają odpowiednie oparcie zmieniającemu się ciału, dając 100 % wygody w noszeniu. A Mamy karmiące mogą skorzystać z bielizny zaprojektowanej w sposób, który umożliwi szybki i dyskretny dostęp do biustu.
Ta linia ubrań została zrobiona z najwyższej jakości materiałów, a szeroki wybór dostępnych wzorów sprawia, że każda Mama znajdzie coś dla siebie.