Karolina Gołębiewska, założycielka najpopularniejszego vloga urodowego, spodziewa się dziecka. Radosną nowiną ze swoimi fanami podzieliła się na vlogu Hejłobuzy, który prowadzi wraz ze swoim mężem – Darkiem.

Vlogerzy są tzw. „dinozaurami” Youtuba ponieważ swoje kanały założyli zanim vlogowanie stało się opłacalne. Karolina na początku na swoim vlogu Stylizacje TV prezentowała różne fryzury, z czasem przerzuciła się na tematykę urodową i modową. Z kolei jej mąż prowadzi vloga DGshowTV, gdzie robi właściwie wszystko – gotuje, testuje, robi „challenge”. I chyba całkiem dobrze mu to wychodzi, ponieważ Lidl zatrudnił go do prowadzenia swojego bloga kulinarnego.

Karolina zarzeka się, że ciąża oraz urodzenie dziecka nie wpłyną na dotychczasową tematykę Stylizacje TV.

Nie będziemy dziecka pokazywać, ponieważ jest to nasza strefa prywatna i zachowujemy to zupełnie dla siebie. Nie będę nagrywała filmów o tej tematyce. Nie chcę poruszać tych tematów parentingowych, ponieważ moim zdaniem to jest kolejne środowisko bardzo krytyczne. Każdy rodzic wie najlepiej, jak wychować swoje dziecko. Nie będę kręcić mamowych treści. ” – mówi Karolina.

Jesteście ciekawi, czy dotrzyma obietnicy?