W sprawach ludzkiej urody nie ma już dzisiaj problemu, którego nie da się usunąć. Za małe piersi? Krzywe zęby? Garbaty nos? Na wszystko są sposoby – od makijażu do procedury chirurgiczne. A nie tylko panie chcą się ładnie prezentować. Coraz częściej to panowie przychodzą do gabinetu by pozbyć się kompleksów. Nie zawsze trzeba jednak kłaść się na stole operacyjnym by poczuć się ze sobą lepiej. Jednym z prostszych problemów do wyeliminowania są zakola. 

Zakola – irytujący problem.

Zakola to coś co pojawia się z wiekiem. Potrafi być to bardzo przykre gdy możemy zaobserwować upływ czasu na naszym własnym ciele a co gorsza, inni którzy na nas patrzą wyraźniej mogą to zaobserwować. Na szczęście jest sposób:  fryzura na zakola

Jakie fryzury są polecane na zakola? 

Przede wszystkim takie, które ukryją brak włosów bo bokach głowy. Dobrym wyjściem jest całkowite zgolenie włosów, wtedy różnicy nie będzie widać jednak procedurę tę trzeba często powtarzać. Innym sposobem jest dosłowne ukrycie zakoli grzywką na przykład zaczesaną na boki lub postrzępioną. Można włosy też postawić do góry i jak najbardziej wycieniować boki – to da wrażenie, że zakola są po prostu częścią ułożenia misternej fryzury.