Prezenterka sportowa i telewizyjna, dziennikarka, prowadząca liczne imprezy i wydarzenia w wielu telewizjach i programach sportowych, ale i instagramerka, której profil regularnie obserwuje ponad 70 000 osób! Małgorzata Tomaszewska – córka byłego bramkarza polskiej reprezentacji i byłej mistrzyni tenisa stołowego – czuje się na scenie telewizyjnej, jak ryba w wodzie!

Małgorzata Tomaszewska – kariera, programy telewizyjne, wydarzenia

Tomaszewska pochodzi z Łodzi i urodziła się w 1989 roku. Sportowe tradycje rodzinne sprawiły, że kształciła się w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Warszawie, ale później zmieniła kierunek, wybierając psychologię na SWPS. Mimo początkowych planów kontynuowania rodzinnej tradycji, ostatecznie zdecydowała się iść inną drogą.

Na antenie telewizyjnej pojawiła się najpierw w roku 2012, w Sportklub, gdzie prowadziła programy sportowe. Później zatrudniona przez Telewizję WP do „Pudelek show”.

W mediach:

  • Polsat: pogodynka do 2016 roku, prowadząca program „Meteoria” w Polsat News
  • WP: prowadząca program show biznesowy oraz Sylwestra 2016/2017
  • Telewizja Polska, z którą jest związana od 2018: „Czerwony dywan”, „Pytanie na śniadanie”, przygotowanie benefisu Zenka Martyniuka „Życie to są chwile”, „The Voice of Poland”, „Sylwester Marzeń z Dwójką”, „Wakacyjna Trasa Dwójki” 2020 i 2021, „Dance, dance, dance” i wiele innych.

Prywatnie Małgorzata Tomaszewska jest mężatką, a od 2017 również matką (syn Enzo). O jej prywatnym życiu nie wiadomo wiele, stara się je oddzielać od pracy zawodowej.