Maja Strzelczyk jest przykładem na to, że pochodząc z małego miasteczka możemy zrobić karierę ogólnokrajową i realizować swoje prawdziwe pasje. Kobieta ta jest córką Zbigniewa Strzelczyka, który jest dyrektorem Szpitala Powiatowego w Kolbuszowej.

Czym zajmuje się Maja Strzelczyk?

Maja Strzelczyk jest bardzo znaną reporterką. W swojej karierze zdecydowała się zamienić Ekstraklasę Live Park na jakże popularny Canal+ Sport. Dodajmy także, że wcześniej pracowała w Orange Sport. Debiut w roli reporterki Canal+ Sport zaliczyła podczas bardzo ciekawego meczy naszej piłkarskiej Ekstraklasy. Był to mecz pomiędzy takimi drużynami jak Wisła Kraków oraz Jagiellonia Białystok. Widzowie kobietę od razu pokochali. Szczególnie przypada im do gustu jej bardzo wyjątkowa barwa głosu.

Na pewno świadczą o tym komentarze w typie, że jest to przepiękna kobieta, o jeszcze piękniejszym oraz seksowniejszym głosem. Do tego wszystkiego posiada bardzo dużą wiedzę na temat Ekstraklasy. W związku z tym czuje się w niej niczym ryba w wodzie. Kobieta ta bardzo dobrze zna język hiszpański i w razie potrzeby rozmawia z piłkarzami właśnie w tym języku.

Życie prywatne

Na sam koniec pragniemy dodać, że Maja przez bardzo wiele lat była dziewczyną Mateusza Cetnarskiego (naszego reprezentanta Polski w piłce nożnej) także pochodzącego z Kolbuszowej. Co jak co, ale kobieta niechętnie rozmawia o swoim życiu prywatnym. Dodaje, że nie jest zobowiązana do pokazywania swojego życia. Jest to tylko i wyłącznie ich sprawa. Dodaje również, że z Mateuszem nie należą do osób, które pokazują wszystko ze swojego życia, a więc jak gotują w swoim domu czy też jak wspólnie dzielą łóżko. Wydaje im się to nawet nieco śmieszne.