Sandra Dorsz była uczestniczką ósmej edycji programu pod tytułem „Top Model”. Jest IV vice Miss Polski Nastolatek 2016 oraz także Miss Wielkopolski Nastolatek 2017. Interesuje się nie tylko modą, ale także dziennikarstwem oraz aktorstwem.

Najważniejsze informacje

Sandra Dorsz urodziła się 11 sierpnia 2000 roku w Pile. Będąc w programie miała już doświadczenie w pozowaniu do zdjęć, jak i także w występach scenicznych. Na swoim koncie ma bardzo udane starty w licznych konkursach piękności. Nic dziwnego, że Sandra oczarowała swoją urodą oraz osobowością jury. Kasia Sokołowska (jedna z członków jury) postawiła przed Sandrą zadanie przejścia po wybiegu w samym stroju kąpielowym oraz długim czarnym płaszczu. Musimy przyznać, że Sandfa poradziła sobie niemal zawodowo i czuła się niczym ryba w wodzie. Wszyscy jurorzy byli jak najbardziej na tak. Sandra chciała wziąć udział w tym programie, aby móc zaimponować swoim rodzicom oraz swojej siostrze.

Instagram wiele pokazuje

Już na samym początku rywalizacji w programie Sandra postawiona została przed bardzo trudnym wyzwaniem. Dawid Woliński zaproponował dziewczynie, aby założyła sukienkę tył na przód i tym samym odsłoniła biust. Z początku dziewiętnastolatka odmówiła, ale po rozmowie z koleżankami zdecydowała się zmienić zdanie. Jurorzy jak najbardziej docenili jej odwagę.

Warto odwiedzić Instagrama tej młodej kobiety. Na nim znajdziemy masę zdjęć przepięknej Sandry. Dowiemy się między innymi, że dziewiętnastolatka wręcz uwielbia samochody i niezwykle chętnie na ich tle pozuje.