Maciej Myszkowski jest znany głównie jako mąż swojej sławnej żony – piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Jeszcze nie tak dawno cały nasz kraj żył perypetiami tej rodziny. Powiedzmy sobie o samej rodzinie, jak i także o Macieju nieco więcej. 

Najważniejsze informacje

Maciej Myszkowski urodził się w roku 1973. Na samym początku swojej kariery zawodowej próbował się odnaleźć w show-biznesie. Pracował jako model. Do tego wystąpił również w wielu teledyskach, sesjach zdjęciowych oraz reklamach. Dzięki jednej z sesji uwagę na modela zwróciła właśnie Justyna Steczkowska. Po prostu poznała mężczyznę ze zdjęcia i od razu zawrócił jej w głowie. Justyna Steczkowska oraz Maciej Myszkowski tworzą od lat bardzo dobre małżeństwo. Jednak w ich związku niestety nie brakowało kryzysów. Para ma ze sobą troje dzieci.

Ostatecznie Maciej Myszkowski porzucił modeling na rzecz architektury i naprawdę się spełnia poprzez projektowanie.

Kariera za młodości

Mąż Justyny Steczkowskiej od ich pierwszych zdjęć zmienił się w zasadzie nie do poznania. Pamiętamy go jako przystojnego, ciemnowłosego oraz wysokiego mężczyznę. Do tej pory ma nienaganną sylwetkę. Nie stracił na uroku. Jednak jego czarna czupryna pokryła się siwymi włosami. Architekt ma już swoje lata.

Co ciekawe w roku 2017 Maciej Myszkowski powrócić na wybieg po ponad siedemnastu latach i wziąć udział w Warsaw Fashion Street. Był to autorski pokaz Andrzeja Fodera. Wówczas właśnie było głośno o kryzysie w jego małżeństwie. Zainteresowane Maciejem jeszcze wzrosło.