Na pewno odbiorcy marki Bershka są ludźmi młodymi oraz odważnymi. Są to także znawcy najnowszych trendów, którzy się interesują portali społecznościowymi, muzyką, jak i także nowymi technologiami.

Ciekawe linie produktów

Sklepy Bershka posiadają bardzo zróżnicowane strefy. Są one przeznaczone do eksponowania przeróżnych linii produktów. W każdej z sekcji jak: BSK, Bershka oraz Mężczyzna dany produkt jest umieszczony zgodnie ze stylem, co tworzy bardzo szerokie spectrum od codziennej mody do sportowej, jak i także od ubrań klasycznych do ubrań najbardziej trendy.

Najważniejsza strefa

Na pewno najważniejsza jest strefa odzieży damskiej. Sekcja ta się składa dokładnie z dwóch linii produktów. Jest to BSK oraz Bershka. Bershka skupia się na aktualnych najbardziej kierunkach w modzie oraz zawiera trendy najbardziej awangardowe. Jest tutaj oferowany bardzo szeroki wachlarz dżinsowej odzieży, codziennych, jak i także strojów wieczorowych, które się wpisują w najnowsze trendy.

Z kolei BSK to najmłodsza kolekcja marki, która podąża za gustami oraz potrzebami młodych odbiorców. Kolekcja BSK to odpowiedź na gusta oraz także zainteresowania tejże grupy klientów, którzy lubią muzykę, gwiazdy rocka oraz idoli. Sekcja Mężczyzna oferuje o wiele więcej niż dżinsowe ubrania, które są przeznaczone dla młodzieży. Ta linia produktów także obejmuje codzienne stroje, sportowe oraz odzież, która jest zgodna z najnowszymi trendami. Poza tym, obok bardzo szerokiego wachlarza odzieży, Bershka oferuje również duży wybór obuwia oraz dodatków.