Czy można marzyć o czymś lepszym niż nieograniczona rozrywka i zabawa z przyjaciółmi na świeżym powietrzu? Zdecydowanie Nie! Plac Zabaw w Parku Ujazdowskim to najlepsza definicja frajdy i radości. Dopasowany do dziecięcych potrzeb, a przy tym spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa, pozwala na aktywne spędzanie czasu. 

Zabiegany świat komputerów i technologii stanowi ogromne wyzwanie dla każdego z nas. Odpowiednia ilość ruchu stoją niejako u podium zdrowego trybu życia. Aktywność zaszczepiona w młodych umysłach pozwala uniknąć otyłości i problemów związanych z godzinami spędzonymi przed komputerem. 

Plac Zabaw Park Ujazdowski to miejsce, które wywołuje przyjemne wspomnienia z dzieciństwa u dorosłych, a dzieciom dostarcza rozwoju motorycznego na wielu płaszczyznach. Rozwój sensoryczny w piasku buduje kreatywność i dba o prawidłowy rozwój wyobraźni, a huśtawki i zjeżdżalnie dostarczają niesamowitej frajdy każdemu z nas. To idealne miejsce spotkań dla całej rodziny, a także znajomych, które dzięki swojemu niepowtarzalnemu klimatowi sprzyja budowaniu prawidłowych więzi. Wspinaczki, schody i karuzele to coś, czego do szczęścia potrzebuje każdy młody odkrywca. Pokonywanie nowych przeszkód i regularne korzystanie z otwartego placu zabaw powinno stanowi obowiązkowy punkt w codziennej aktywności fizycznej. Korzystajmy z uroków natury ciesząc się doskonałą zabawą. Bądźmy otwarci na ludzi i wróćmy na moment wspomnieniami do słodkiego dzieciństwa, w którym szczęście oparte było na kontakcie z rówieśnikami.