Elegancko czy może sportowo? 

Kobieta bardzo często swój ubiór dostosowuje do samopoczucia. Gdy są smutne, złe czy zmęczone zdecydowanie stawiają na strój bardziej wygodny i domowy. Narzucają na siebie ulubione dresy i bluzę. Włosy związane w kucyk lub luźny kok no i oczywiście zerowy make up.

Jednak bywają dni, kiedy kobieta chce poczuć się wyjątkowo. Chce wyglądać atrakcyjnie- dla drugiej osoby lub po prostu siebie samej. Wtedy w ruch wchodzą eleganckie sukienki. Nie ma reguły co do ich stylu. Mogą być krótkie lub długie, obcisłe lub luźne. Wszystko to zależy od osób, które będą je mieć na sobie, to one muszą czuć się komfortowo. 

Warto wspomnieć, że sieć sklepów Sinsay oferuje kreacje w różnorodnych stylach. 

Bez problemu znajdziemy coś na dni elegancko-sportowe. Pomyślisz sobie w głowie „Jak to będzie wyglądać?”. Odpowiedź brzmi- bardzo modnie! Sukienka i trampki w żadnym wypadku się nie wykluczają. Wręcz przeciwnie, mogą być idealnym połączeniem, które wśród kobiet w galerii, parku czy na chodniku spotyka się coraz częściej. Zdecydowanie ma się czego bać. 

Eksperymentowanie z ubiorem staje się coraz bardziej popularne. Kobiety łączą ze sobą części garderoby w taki sposób, o jakimi jeszcze kilka lat temu byśmy nie pomyśleli. Dodatkowo warto zauważyć jak moda potrafi być zmienna. Na każdym kroku można spostrzec urywki odzieży z dawnych lat. Nawet młode kobiety, nastolatki, które ubierały na siebie jeansy jak najbardziej obcisłe (bo tak było przecież najmodniej!) można spotkać w dawno zapomnianych dzwonach. Zdecydowanie jest to wielki powrót tej części garderoby. 

Podsumowując- nie bój się łączyć ze sobą ubrań, które na pierwszy rzut oka ze sobą nie pasują. W dzisiejszych czasach właśnie takie połączenia są najciekawsze. Pamiętaj także, że to od Ciebie zależy co na siebie włożyć i jak będziesz się w tym czuć!