Thermomix Cookido jest platformą oficjalną z przepisami cyfrowymi, których liczna rośnie systematycznie. Wszystkie przepisy opracowane są specjalnie na urządzenia thermomix w wersji TM5 oraz YM6. Przepisy zostały przygotowane oraz także przetestowane przez zespół specjalistów do spraw przepisów kulinarnych Thermomix. W związku z tym mają one powtarzalne oraz doskonałe efekty gotowania.

Co znajdziemy na Cookido?

Thermomix Cookido na pewno organizuje nam przepisy. Możemy także dodawać przepisy do zakładek, tworzyć tygodniowe menu, a do tego udostępniać przepisy w społecznościowych mediach. Co więcej można także korzystać z wyszukiwarki rozbudowanej, która umożliwia wybór wysoce spersonalizowany.

Wcześniej można było kupić zarówno abonament Cookidoo, jak i także kolekcje. Jednak firma zaprzestała sprzedawać kolekcje pojedyncze. Wszystkie kolekcje obecnie z abonamentem aktywnym są bezpłatne.

Korzyści Cookido

Możemy wyszukiwać szczegółowo, wybierając kategorie, składniki, rodzaj diety, jak i także inne aspekty. Możemy korzystać także z filtrów inteligentnych, które pomagają skupiać się na wyszukiwaniu przepisów, których potrzebujemy. Należy pominąć te, które nas nie interesują.

Można także liczyć na automatyczne sugestie, synonimy czy też historia wyszukiwania pomagają w bardzo szybkim wyszukiwaniu na urządzeniu mobilnym czy też na komputerze. Dzięki Cookido otrzymujemy dostęp do przepisów z każdego kraju, w których jest Cookido, aby móc znaleźć możliwie najbardziej autentyczne lub też danie egzotyczne, które spełniają nasze potrzeby.