Jak dekoruje się przedpokoje glamour? 

Każdy, kto chce mieszkać w pięknym i elegancko urządzonym domu, zna z czasopism i blogów wnętrzarskich przedpokoje glamour. Czym różnią się od zwykłych wejść do mieszkania? Przede wszystkim materiałami wykończeniowymi wysokiej jakości, połyskiem, blaskiem i oryginalnym stylem. Podłogi z połyskujących płytek ceramicznych, kryształowy żyrandol lub efektowne oświetlenie sufitowe i przede wszystkim lustra lub lustrzane drzwi od garderoby. To podstawowe elementy przedpokoju w stylu glamour.

Prosty sposób na eleganckie wejście do domu w stylu glamour

Przedpokoje glamour wyróżnia blask. który robi wrażenie na mieszkańcach i ich gościach. W tym stylu nie może zabraknąć luster i odpowiedniego oświetlenia. Przedpokój musi być jasny i sprawiać wrażenie przestronnego. Jednocześnie można ustawić pod ścianą komodę lub pozłacany stolik. Jeśli jest więcej miejsca, warto kupić stylowy fotel obity pluszem lub aksamitem.
Ładnie wyglądają ściany pokryte tapetą z oryginalnym, barokowym wzorem. W przedpokoju dobrze prezentuje się garderoba z lustrzanymi, przesuwnymi drzwiami. Na ścianach można powiesić złocone lub posrebrzane ramy na zdjęcia lub obrazy. Zobacz więcej na temat przedpokoje glamour na portalu dom-i-wnetrze.pl.