Sylwia Gaczorek, piękna blogerka z Krakowa, jest założycielką firmy Nounou, a na codzień pracuje w salonie Maniewski na Rynku Głównym w Krakowie.

Jej przygoda z blogowaniem zaczęła się od założenia fanpage na Facebooku o nazwie Nounou, gdzie razem z siostra prezentowały uszyte przez siebie ubrania. Obserwatorzy marki prosili dziewczyny, abypokazały ubrania na sobie i w ten sposób powstał blog. Na początku na blogu pojawiały się wyłącznie stylizacje z ubraniami Nounou, z czasem Sylwia Gaczorek zaczęła prezentować tam również swoje codzienne stroje.

Sylwia Gaczorek swojego bloga prowadzi od 2012 roku, a pasją do mody zaraziła ją jej mama.

„Modą zaraziła mnie moja mama jeszcze, kiedy byłam dzieckiem. Zawsze miała perfekcyjnie dopasowane ubrania, dodatki i nieskazitelny makijaż i pięknie ułożone włosy. To ona przebierała mnie kilka razy dziennie, kiedy się ubrudziłam i powtarzała, że dziewczynki muszą być ładnie ubrane i zawsze muszą być czyste i pachnące. Kiedy dorosłam ta zasada utkwiła mi mocno w pamięci.Dziewczyny w mojej rodzinie – mama i trzy siostry – zawsze przed snem układają sobie na fotelach rzeczy , w których rano pójdą do pracy czy do szkoły.Wszystko jest perfekcyjnie dopasowane i przygotowane od A do Z.” – zdradza blogerka.